Imperial Stout 20%

Pozor nová akce. na vás čeká:

Stout je tmavé pivo typu Ale, kde se při výrobě používá kromě tradičních sladů také pražený ječmen. Chmelení je výrazné a jelikož jde o pivo typu Ale, jsou použity kvasnice svrchního kvašení. Tato piva jsou charakteristická hustou pěnou, velmi tmavou barvou s příchutí po praženém sladu a po čokoládě. Často jsou pak typické vůně po vyšších alkoholech a ovocných esterech. Imperial Stout je vždy silné pivo (podíl alkoholu může být i 8%) a velkou oblibu získal ruském carském dvoře v období carevny Kateřiny Veliké. Stout je charakterem velmi podobný pivům Porter, jejichž historický vývoj byl podobný. Často se považují piva typu Porter a Stout dokonce za jeden styl, kde silnější varianta byla nazývána Stout a slabší Porter.

zpět na seznam akcí


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Šatlavy - Česká republika si vyhrazují právo na změnu cen, akcí, cen v nápojovém a jídelním lístku. Ceny nejsou závazné, jsou orientační.