PORTER 18%

Pozor nová akce. na vás čeká:

NOVINKA NA ČEPU!! A co to vlastně od dnešního rána pro Vás máme? Je to vyloženě lahůdka. Porter Morava 18%. Je to pivo typu Baltic Porter, tedy silnějšího charakteru s výraznou sladovo-kávovou chutí, vysokým obsahem objemového alkoholu, velmi výraznou hořkostí, tmavou barvou a bohatou krémovou pěnou s kávovým nádechem. Pivo je spodně kvašené a je vyrobené pouze z českých surovin. Z historie je to pivo, které se od 18. století vařilo zejména v Anglii, v Prusku a v pobaltských zemích. V Anglii a také v Belgii jde o velmi tmavé pivo kvašeno spodně s více jak 5% objemového alkoholu a v Německu je silnější, se 7-9 % alkoholu. Takže " Na zdraví a Dej Bůh štěstí " :-)

zpět na seznam akcí


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Šatlavy - Česká republika si vyhrazují právo na změnu cen, akcí, cen v nápojovém a jídelním lístku. Ceny nejsou závazné, jsou orientační.