Pivní nabídka na květen a letní měsíce.

Pozor nová akce. 11.5. - po celé léto na vás čeká:

Na který speciál z řady Pečetě sládků se můžete těšit v květnu a letních měsících ve Vaší Šatlavě? Budou to piva typu ALE. Ginger ALE Morava je lehké svěží pivo typu Pale Ale, tedy světlé, svrchně kvašené pivo s původní stupňovitostí 11%. Typ použitých kvasinek svrchního kvašení, které neprodukují přespříliš esterů, dávají vyniknout zázvorovému aroma, které je způsobeno dodanými loupanými čerstvými oddenky zázvoru lékařského (Zingiber officinale) přidávanými při vaření mladiny a do ležení v ležáckém tanku. Díky zázvoru a tradičně použitými kvalitními surovinami při výrobě je toto pivo koktejlem zdraví prospěšných látek s pozitivními účinky na organizmus s lehkou štiplavou chutí. Na čepu bude také Cherry Morava 10% a Summer Day Ale 11%. My už se nemůžeme dočkat a doufám, že Vaše chuťové pohárky taky. Těšíme se na Vaší návštěvu a recenze :-)

zpět na seznam akcí


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Šatlavy - Česká republika si vyhrazují právo na změnu cen, akcí, cen v nápojovém a jídelním lístku. Ceny nejsou závazné, jsou orientační.