Nový ONLINE sázkový terminál BetX

Pozor nová akce. na vás čeká:

Šatlava pro Vás ve spolupráci s firmou 3E Projekt a.s. připravila možnost vyzkoušet jedinečný sázkový terminál BetX, který v sobě skrývá širokou funkčnost, unikátní vzhled a jednoduchou obsluhu. Je v naší provozovně umístěn tak, aby měl hráč v případě LIVE sázek snadný výhled na TV a mohl snadno sázet přímo během zápasu nebo utkání. Kromě LIVE sázek jsou v nabídce také klasické sportovní sázky nebo společenské sázky. V brzké době budou v terminálu BetX spuštěny i číselné hry nebo zaveden věrnostní program hráčů. - SNADNÁ OBSLUHA TERMINÁLU - VĚRNOSTNÍ PROGRAM HRÁČŮ - VÝPLATY VÝHER IHNED - LIVE SÁZKY - SPORTOVNÍ SÁZKY - SPOLEČENSKÉ SÁZKY - BEZ MANIPULAČNÍHO POPLATKU - JEDINEČNÝ TERMINÁL V ČESKÉ REPUBLICE Hosté Šatlavy na Dr. Martínka jsou jední z prvních, kteří mají možnost vyzkoušet sázkový terminál BetX v České republice. (více informací Vám sdělí obsluhující personál)

zpět na seznam akcí


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Šatlavy - Česká republika si vyhrazují právo na změnu cen, akcí, cen v nápojovém a jídelním lístku. Ceny nejsou závazné, jsou orientační.