Bavorský Ležák 12%

Pozor nová akce. na vás čeká:

Již od dnešního rána máme pro Vás na čepu novinku! A co je ta novinka zač? Jedná se o mnichovský, také bavorský ležák, který vznikl v 19. století jako odpověď na rostoucí oblibu světlého ležáku vyráběného v Čechách. Začal se vyrábět zejména v okolí bavorské metropole a jeho okolí. Jeho výrobní postup je velmi podobný českému ležáku s rozdílem použití významného množství mnichovského sladu do původního sypání na várku, který se do českého piva nepoužívá. Tělo piva je výrazně sladové s výraznou chutí po sladu. Hořkost střední, až vyšší. Mnichovský ležák Morava je pivo spíše světlé s původní stupňovitostí 12,3°. Jde o ležák, který je fermentován kvasnicemi spodního kvašení, které nevytvářejí příliš bohaté aroma, takže dávají vyniknout opravdu sladové vůni z použitého mnichovského sladu. Tak " Déj Bůh Štěstí a Na Zdraví "

zpět na seznam akcí


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Šatlavy - Česká republika si vyhrazují právo na změnu cen, akcí, cen v nápojovém a jídelním lístku. Ceny nejsou závazné, jsou orientační.