ABBY ALE 12%

Pozor nová akce. na vás čeká:

NOVINKA NA ČEPU :-) Již od dnešního rána si můžete vychutnat další speciál z našeho Řemeslného pivovaru Morava a to ABBY ALE 12%. No a co je to vlastně za dobrotu? Abby je traptistické pivo, druh svrchně kvašeného piva vyráběného v trapistických klášterech buď přímo mnichy, nebo pod jejich dohledem. Trapistické pivo patří mezi belgická piva typu Ale a Abbey Morava 12% je lehká varianta belgického svrchně kvašeného mnišského piva. Lehká varianta znamená, že má nižší stupňovitost, než je obvyklá u těchto druhů piv (±16% EPM) a zvolená byla záměrně pro vyšší pitelnost. Při výrobě byl použit speciálně dovezený slad Abbey a pro kvašení byly zvoleny originální belgické kvasnice. Pivo je tmavší, s kulatým tělem a ve vůni s karamelovými a ovocnými tóny. Tak "Na zdraví a Dej bůh štěstí" :-)

zpět na seznam akcí


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Šatlavy - Česká republika si vyhrazují právo na změnu cen, akcí, cen v nápojovém a jídelním lístku. Ceny nejsou závazné, jsou orientační.