SOUTĚŽ O 10 KG VEPŘOVÉ KÝTY!!

Pozor nová akce. 14.1. - 15.2.2019 na vás čeká:

SOUTĚŽ O 10 KG VEPŘOVÉ KÝTY!! Od 14. 1. 2019 tu máme pro Vás AKCI. Dejte si u nás v jeden den a to od 14. 1. až do 15. 2. minimálně pět piv OSTRAVAR 12° a dostanete účtenku, na kterou napíšete své iniciály a vhodíte jí do losovacího soudku, který je u baru. Máte tak možnost soutěžit o deseti kilovou vepřovou kýtu. Losování proběhne 16. 2. 2019 v 18:00 hod. Vylosovaný výherce musí být na místě včas, jinak se bude losovat znovu a cena bude předána pouze přítomnému výherci. SDRUŽENÁ KONZUMACE JE POVOLENA!!! Nenechte si tak ujít jedinečnou příležitost jak si dát dobré pivečko a ještě se pořádně nadlábnout s přáteli u nás v restauraci ŠATLAVA - CHOLEVOVA :-)

zpět na seznam akcí


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Šatlavy - Česká republika si vyhrazují právo na změnu cen, akcí, cen v nápojovém a jídelním lístku. Ceny nejsou závazné, jsou orientační.